Sudac prekinuo susret nakon samo četiri minute!

Sudac utakmice u trećoj bugarskoj ligi prekinuo je nedjeljnu utakmicu u petoj minuti. Jedna od dviju momčadi, Gigant iz Belenea, ostala je nakon samo četiri minute sa šestoricom igrača na travnjaku...

U izvještaju koju prenose europski mediji stoji da su se dvojica igrača domaće momčadi ozlijedila u uvodnim minutama dvoboja s Čavdar Bjala Slatinom.

Kako su domaći, pokošeni ozljedama i suspenzijama, počeli dvoboj sa samo osmoricom igrača, sudac Stojan Denev je, sukladno pravilima nogometne igre, prekinuo dvoboj koji će biti registririran rezultatom 3-0 u korist gostiju.

Gigant je do ovog dvoboja bio drugoplasirana momčad ljestvice sjeverozapadnoga regionalnog natjecanja trećeligaša.

Prema bugarskim statističarima, radi se o najkraćemu službenom nogometnom dvoboju ikad odigranom u ovoj balkanskoj državi.