Pogledajte video!

Liam Gallagher ljubio zaštitara, pa ga izbacili s utakmice Real - City!

Nekadašnji vođa rock-grupe Oasis Liam Gallagher poznat je kao fanatični navijač Manchester Cityja, a u svojoj ljubavi prema ''građanima'' ponekad izgubi kompas. Tako je bilo i u utorak na Santiago Bernabeuu…

Cityjevi su nogometaši u 1. kolu skupine D Lige prvaka izgubili od Real Madrida s 3-2 i to nakon što su dvaput vodili u drugom poluvremenu. Gallagher je, međutim, vidio uživo samo dva od pet spomenutih pogodaka. Kada je engleski prvak u 69. minuti poveo golom Edina Džeke, 39-godišnji je glazbenik upao u takvu ekstazu da je jurio gore-dolje po tribini na kojoj su, inače, bili Realovi navijači, a u napadu euforije je i poljubio jednog zaštitara.

No, Gallagherova sreća nije dugo trajala. U 76. minuti je Marcelo izjednačio na 1-1, a pjevač je potpuno izgubio živce. Zbog divljeg ponašanja ga je, piše španjolski AS, policija ispratila sa stadiona. Njegovi prijatelji, međutim, tvrde da je Gallagher samoinicijativno napustio stadion ljutit zbog Realova povratka u igru. Možda i bolje da je bilo tako jer tko zna kako bi podnio Ronaldov pogodak kojim su Madriđani u 90. minuti osigurali pobjedu… (TS)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite DNEVNIK.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.