Zadnjih nekoliko sezona naviknuli smo ga gledati po stupcima žute štampe. Golovi se upisuju izvan terena i sve češće za zelenim stolom. Nekada ponajbolji svjetski napadač Bobo Vieri loptu sve češće se druži sa kartama, a u pokeru vidi profi budućnost…
Bivši napadač Intera, 35-godišnji Vieri, ostao je bez kluba nakon ovaj mjesec kada je otišao iz prvoligaša Atalante nakon što su ga navijači izviždali na treningu.
'Uživam u kartanju ali moja je budućnost još uvijek u nogometu. Prestat ću se baviti nogometom kada mi dosadi natjeravanje lopte, a to se još nije dogodilo. A kada odem u mirovinu, tko zna, možda postanem profesionalni igrač pokera', rekao je Vieri za 'Sportweek'.