Tottenhamu pobjeda, Modriću asistencija i žuti karton

U susretu 26. kola Engleske lige Tottenham je kao gost svladao Hull City s 2:1 i s nova tri boda napokon se izvukao iz opasne zone ispadanja.

Tottenham je poveo već u 17. minuti nakon kornera koji je izveo je naš reprezentativac Luka Modrić. Fantastično je nabacio do Aarona Lennona koji nije bio čuvan i koji je loptu dobro iskoristio. Gosti su se od šoka oporavili 10 minuta kasnije pogotkom Michalea Turnera za 1:1.

Kada je već izgledalo da će podijeliti bodove pobjedu londonskom klubu donio je Jonathan Woodgate u 85. minuti.

Luka Modrić i Vedran Ćorluka odugrali su za goste cijelu utakmicu, a Luka je u 40. minuti i požutio. Portal Goal. com Modriću je dodijelio ocjenu 7.5. Od njega je bolje ocijenjen jedino strijelac drugog pogotka Woodgate (8).