Odličan otpor Pavića i Draganja

Poljaci prokretom u parovima do prvog boda protiv Hrvatske

Poljska teniska reprezentacija smanjila je zaostatak protiv Hrvatske na 2-1 u ogledu 2. kola Prve skupine Euroafričke zone...

Prvi bod Poljacima donio je njihov par Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski koji je savladao Matu Draganju i Matu Pavića sa 6-7(1), 7-6(4), 4-6, 7-6(2), 6-4.

U meču koji je trajao tri sata i 29 minuta Draganja i Pavić pružili su sjajan otpor renomiranijim suparnicima i imali su svoje prilike. Vodili su 1-0 i 2-1 u setovima, imali svoje prilike u četvrtom setu, ali nisu uspjeli Hrvatskoj donijeti presudan bod.

O konačnom pobjedniku tako će se odlučivati u nedjelju. Priliku za donijeti pobjedu Hrvatskoj prvi će imati naš najbolji tenisač Marin Čilić u meču protiv Jerzyja Janowicza, čiji meč započinje u 12h.

Mogući peti meč trebali bi igrati Borna Ćorić i Michal Przysiezny. (TS)