Rutinski posao

Hewitt lakoćom pobijedio Pavića u Newportu

Australski tenisač Lleyton Hewitt ekspresno je u 2. kolu otpratio Antu Pavića s turnira u američkom Newportu...

Australac je nakon svega 65 minuta igre slavio sa 6-2, 6-2 u prvom međusobnom ogledu protiv hrvatskog tenisača. Bivši broj 1 svijeta i pobjednik Wimbledona u potpunosti je nadigrao Pavića na travi, iako je naš predstavnik imao svojih prilika u prvom setu.

Čak je sedam break-lopti izborio Pavić u prvoj dionici, no nijednu nije uspio realizirati. Hewitt je dvije od šest prilika iskoristio i lakoćom uzeo prvi set.

U drugom je ponovno dva puta oduzeo početni udarac našem tenisaču, koji ovoga puta nije uspio izboriti nijednu loptu za obrat.

U nastavku večeri na teren će i drugi nositelj turnira Ivo Karlović, kojem će suparnik biti Sergij Stahovskij.