breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Uvjerljivi nositelji

Federer i Đoković 'ispeglali' protivnike

Roger Federer pomalo hvata pobjednički val. Novak Đoković još je uvjerljiviji na zemljanom turniru u Rimu. Štepanek odnoso Robredo nisu imali pravu šansu…

Roger Federer je pobijedio Radeka Štepaneka 6-4, 6-1 i time se osvetio za prošlogodišnji poraz od češkog tenisača na istom mjestu. U četvrtfinalu je Štepanek tada pobijedio nakon dva tie-breaka.

Ovom prilikom dvojbe nije bilo makar je kod 5-3 u prvom setu Štepanek vratio break, te je servirao za 5-5. Do tog izjednačenja nije došao, a u drugom setu je potpuno ostao bez snage.

>>  Federer: Kad odigrate protiv Karlovića ne znate na čemu ste

Novak Đoković je još lakše ušao u četvrtfinale. Sa 6-1, 6-1 je pobijedio Španjolca Tommyja Robreda za samo sat vremena.
Napeto je bilo u meču Fernanda Gonzaleza i Jürgena Melzera kojeg je Čileanac dobio 7-5 u trećem setu. Inače, Gonzalez je već u petom gemu meča razbio reket i zaradio opomenu.

Wawrinka se jednom spasio u meču protiv Juana Martina del Potra (imao je Argentinac set i break u drugom), ali drugi put nije uspio makar je imao 15-40 kod 5-3 za Argentinca u trećem setu.