Osjeća se ugodno

Đoković lakoćom do 3. kola Australian Opena

Najbolji svjetski tenisač Novak Đoković bez ikakvih je problema izborio plasman u 3. kolo Australian Opena pobjedom nad Amerikancem Ryanom Harrisonom 6-1, 6-2, 6-3...

Đoković je pitanje pobjednika protiv 20-godišnjeg Amerikanca, 62. na ATP ljestvici, riješio za 91 minutu igre i sljedeći će mu protivnik biti 31. nositelj Radek Štepanek, koji je u 2. kolu savladao Španjolca Feliciana Lopeza sa 6-2, 6-2, 6-4.

Đoković je naslov u Melbourne Parku osvajao 2008., 2011. i 2012. godine i nada se da će postati prvi igrač u Open eri koji je slavio na turniru tri uzastopne godine.

''Pokušao sam se usredotočiti od samog početka jer sam znao da on nema ništa za izgubiti i da će me napasti svojim jakim servisima, ali uspio sam napraviti neke rane breakove. Osvojio sam set nakon 20 minuta i bila je to velika mentalna prednost, osjećao sam se puno ugodnije na terenu'', komentirao je Đoković po završetku susreta. (TS)