Bez ikakvih šansi

ATP Brisbane: Čilić poražen u parovima

Hrvatski tenisač Marin Čilić poražen je u 1. kolu ATP turnira u australskom Brisbaneu u konkurenciji muških parova...

Čilić je u paru s Čehom Lukašem Dlouhyjem poražen od švedsko-južnoafričke kombinacije Robert Lindstedt / Kevin Anderson sa 6-2, 6-4. Čilić i Dlouhy nisu imali apsolutno nikakvih šansi u meču u kojem nisu uspjeli izboriti čak nijednu break-loptu.

Lindstedt i Anderson su realizirali tri od čak 12 break-prilika, te su lakoćom slavili pobjedu nakon svega 62 minute tenisa. Recimo i da su Čilić i Dlouhy izgubili 15 poena nakon što su promašili prvi servis, a devet su poklonili dvostrukim pogreškama!

Čilić će u jutarnjim satima ponedjeljka igrati susret 1. kola pojedinačne konkurencije, u kojem će mu suparnik biti Uzbekistanac Denis Istomin. Dosada su igrali tri puta i sva je tri puta, bez izgubljenog seta, slavio naš tenisač. (TS)