Španjolci kratki

Braća Bryan uzela zlato, 'rezervni' francuski par osvojio broncu!

Prvi nositelji teniskog turnira parova na Olimpijskim igrama u Londonu, američka braća Mike i Bob Bryan, osvojili su zlatnu medalju pobjedom u finalu nad francuskim parom Michael Llodra / Jo-Wilfried Tsonga 6-4, 7-6(2)...

Finalni meč na travi All England Cluba trajao je jedan sat i 28 minuta, a braća Bryan su donijeli Amerikancima drugo tenisko zlato u istom danu nakon Serene Williams u ženskom singlu.

Braća Bryan su na OI 2008. godine u Pekingu osvojili broncu u parovima, a zajedno imaju 11 Grand Slam titula.

U meču za treće mjesto brončanu medalju osvojila je francuska kombinacija Richard Gasquet / Julien Benneteau koja je sa 7-6(4), 6-2 savladala Španjolce Davida Ferrera i Feliciana Lopeza. (TS)