Loša forma

ATP Rotterdam: Opet brzi poraz Dodiga i Mela

Hrvatsko-brazilska teniska kombinacija Ivan Dodig i Marcelo Melo opet je napustila ATP turnir poslije samo jednog meča…

Prošlog su tjedna Dodig i Melo, kao prvi nositelji, izgubili odmah na startu ATP dvoranskog turnira u Zagrebu, a sve se ponovilo ovog utorka na turniru u Rotterdamu. I u Nizozemskoj su Dodig i Melo bili prvi nositelji, ali su se Čeh Lukaš Rosol i Talijan Andreas Seppi pokazali boljima. U napetom su meču Čeh i Talijan slavili sa 4-6, 7-6(2), 10-6.

Dodig i Melo su imali priliku dobiti meč u dva seta. U drugom su setu imali čak pet break-prilika, ali su iskoristili samo jednu, za razliku od suparnika koji su u drugoj dionici imali jednu šansu i materijalizirali su je.

Potom su Rosol i Seppi dobili tie-break, kao i treći odlučujući set. (TS)