Ponavlja li se povijest?

Pogledajte fenomenalnu majstoriju novog Zidanea

Iranski U18nogometni reprezentativac svojim je prekrasnim golom podsjetio na veliku francusku legendu...

Sjećate li se finala Lige prvaka 2002. godine? U finalu u Glasgowu igrali su Bayer Leverkusen i Real Madrid, a slavio je "Kraljevski klub" s 2:1.

Pobjednički pogodak u 45. minuti postigao je fenomenalni Zinedine Zidane, čija se majstorija još i danas prepričava.

A sličan također vrlo uspješni volej postigao je mladi U18 reprezentativac Iraka Mahdi Shltag, koji je na arapskom prvenstvu za igrače do 18 godina koje se održava u Moroccusu u susretu trećeg kola skupine B s Egiptom u 18. minuti osigurao 1:0 vodstvo svojoj reprezentaciji.

Unatoč ovom sjajnom pogotku, Irak nije uspio slaviti. Egipat je do kraja susreta postigao dva pogotka i tako ostvario svoju drugu pobjedu na ovom prvenstvu.