breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Nastavili s dominacijom

Zabija 'kad god hoće': Iznenađenje sezone vodilo Arsenal do nove pobjede

Nogometaši Arsenala nastavljaju dominirati engleskom Premierligom, pa je tako Wengerova momčad slavila i ove subote, na velškom tlu...

S 3-0 je Arsenal pobijedio Cardiff i tako došao do već pete gostujuće pobjede u sezoni. Dovoljno je reći da niti jedna druga momčad dosad nema niti četiri pobjede na strani. Strijelac prvog pogotka, u 29. minuti, je bio upravo Velšanin, 22-godišnji Aaron Ramsey koji je u Arsenal došao baš iz Cardiffa. Inače, na samom kraju je Ramsey još jednom pronašao put do suparničke mreže, dok je između toga, u 86. minuti, strijelac za prijelomnih 2-0 bio Mathieu Flamini.

Ramsey je tako tijekom ove subote postigao sedmi i osmi prvenstveni pogodak.

EPL: Cardiff City 0-3 Arsenal (all goals... by tapchibongda-vn

West Ham je dobio prvenstvenu utakmicu poslije čak pet kola (dva remija i tri poraza). S 3-0 je pobijeđen Fulham koji je time upisao već peti prvenstveni poraz zaredom.

Hrvatski nogometaš Mladen Petrić nije bio u momčadi West Hama, a strijelci su za tri boda bili Mohamed Diame u 47. i Carlton Cole u 82. minuti.

Najuvjerljiviju je pobjedu ostvario Everton koji je s 4-0 na svom Goodisonu svladao Stoke. Dobio je tako Everton utakmicu nakon tri uzastopna remija, a hrvatski nogometaš Nikica Jelavić je opet bio na klupi i tamo ostao do kraja.

Mladi 19-godišnji španjolski nogometaš Gerard Deulofeu bio je igrač utakmice s pogotkom i dvije asistencije. (TS)