Teže od očekivanog

Zabaleta spasio City u završnici od uzvrata sa Stokeom

Nogometaši Manchester Cityja plasirali su se u osminu finala FA Cupa minimalnom 1-0 gostujućom pobjedom nad Stokeom...

Pobjedu aktualnom engleskom prvaku na Britannia Stadiumu donio je Pablo Zabaleta kasnim golom u 85. minuti.

Argentinski desni bek lijepo je pratio akciju Sergija Agüera i Davida Silve s lijeve strane. Lopta je potom upućena u centar kaznenog prostora prema Edinu Džeki, koji je nije uspio primiti, ali ju je odbio prema desnom boku gdje ju je Zabaleta neometan poslao u bliži donji kut s nekih sedam metara.

City je bio bolja momčad na terenu i zaslužio je pobjedu, a u ranijoj je fazi susreta David Silva pogodio gredu.

Loša stvar po momčad Roberta Mancinija ozljeda je njihovog kapetana Vincenta Kompanyja koji je u 40. minuti odšepao s terena, a umjesto je njega ušao Gaël Clichy. (TS)

szólj hozzá: Stoke vs Manchester City 0:1 MATCH HIGHLIGHTS