Hvali trenera

Vukojević smatra kako je Dinamo dobro i prošao: Nisu imali ništa...

Hrvatski reprezentativac Ognjen Vukojević smatra da je njegov klub, kijevski Dinamo, u ogledu s hrvatskim prvakom u 2. kolu Lige prvaka mogao slaviti i uvjerljivije od konačnih 2-0…

Odličan potez Vukojevića već u 3. minuti uvelike je usmjerio susret na stranu domaće momčadi. S desne strane je idealno centrirao Gusevu koji je glavom matirao Kelavu. U 33. minuti je Pivarić loptu poslao u svoju mrežu i rezultat se nakon toga više nije mijenjao.

''Kontrolirali smo igru u prvom poluvremenu i zabili dva gola. Naši suparnici su imali samo jedan dobar kontranapad. U nastavku su Gusev, Jarmolenko i Brown propustili šanse, a zagrebački Dinamo nije imao gotovo ništa. Mogli smo pobijediti i s mnogo većom razlikom. Najvažnije je da smo pobijedili i pokazali dobar nogomet'', rekao je Vukojević, te nastavio.

''Mislim da svi mogu vidjeti kakav je utjecaj naš novi trener Oleg Blohin imao na momčad. Analizirao je zagrebačku momčad jako dobro i rekao nam prije utakmice da moramo igrati više preko bokova. Bio je apsolutno u pravu. Oba gola smo zabili nakon centaršuta s krila. Naš trener sve razumije i objašnjava nam taktiku vrlo jasno'', zadovoljno je ustvrdio Vukojević.(TS)