Ostao na vratima

Vratar Dortmunda završio u bolnici tijekom finala s Bayernom

Vratar Borussije Dortmund Roman Weidenfeller završio je u berlinskoj bolnici tijekom finala Njemačkog nogometnog kupa u kojem je njegova momčad svladala Bayern s 5-2...

Iskusni je 31-godišnji čuvar mreže već u osmoj minuti zadobio udarac u rebra u sudaru s Marijem Gomezom. Ostao je unatoč tome na vratima, čak i skrivio jedanaesterac (upravo na Gomezu) iz kojeg je Bayern izjednačio, ali je u 34. minuti ipak morao napustiti igru.

U prvim trenucima nije želio ići u bolnicu, ali su ga liječnici uvjerili da je to najbolje rješenje. Pregledi su, međutim, pokazali da se ne radi o težoj ozljedi, tako da se Weidenfeller do kraja utakmice uspio vratiti na Olimpijski stadion, na vrijeme da sa suigračima proslavi prvu dvostruku krunu u klupskoj povijesti.

"Roman je imao problema s disanjem jer je dobio udarac u rebra. Zato smo ga odlučili poslati u bolnicu na pregled", objasnio je sportski direktor Borussije Michael Zorc. (TS)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite DNEVNIK.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.