Nevjerojatno

Vidite da se može dogoditi i 'najvećima': Kakav promašaj legende!

Nogometaši Napolija pobijedili su na gostovanju Cesenu 3-1 u drugoj utakmici nove sezone Serije A...

Do pobjede na otvaranju sezone Napolitance su doveli Ezequiel Lavezzi, Hugo Campagnaro i Marek Hamšik. Za goste je izjednačio Roberto Guana.

Napoli je s igračem više na travnjaku bio od 55. minute, kada je zbog drugoga žutog kartona isključen francuski branič domaćih Yohan Benalouane.

Prvi se put u povijesti talijanske Serije A jedna utakmica igrala na umjetnom igralištu.

Za gostujuću je momčad debitantski nastup ostvario makedonski napadač Goran Pandev. U 85. je minuti pogodio gredu, ali bio i autor jednog od najvećih promašaja u svojoj karijeri.

Sastav iz Napulja tako je uspješnim otvaranjem sezone u Italiji najavio gostovanje kod Manchester Cityja u dvoboju Lige prvaka u srijedu.