Crnogorski reprezentativac Mirko Vučinić svojim je vrlo lijepim pogotkom glavom u drugoj minuti sudačke nadoknade Romi donio pobjedu na Olimpicu protiv Intera 1-0 u derbiju 5. kola talijanskog nogometnog prvenstva...

Vučinić je ušao u igru u 76. minuti umjesto kapetana ''vučice'' Francesca Tottija, a pokazalo se na kraju da je trener Rimljana Claudio Ranieri pogodio s tom izmjenom. Roma je Vučinićevim ulaskom živnula u napadu i postala opasnija, a u završnici dvoboja je crnogorski napadač nakon centaršuta De Rossija s desne strane zaplivao zrakom i krasnim pogotkom glavom matirao Julija Cesara.

Bila je to dosta izjednačena utakmica u kojoj su i jedni i drugi imali svoje neiskorištene prilike. I kada je već izgledalo da će Roma i petu prvenstvenu utakmicu zaredom ostati bez pobjede, Vučinić se pobrinuo za prekid crne serije i važnu pobjedu protiv branitelja naslova, ne samo zbog tri boda, već i zbog podizanja raspoloženja unutar momčadi, koje je bilo prilično narušeno nakon što je Ranierijeva momčad u prva četiri kola osvojila samo dva boda.

Inter je, pak, nakon tri uzastopne pobjede i remija u 1. kolu, pretrpio prvi poraz u prvenstvu.