VIDEO Više nije mlad: Evo što može promašiti Inzaghi!

Nogometaši Milana i Catanije odigrali su bez pobjednika (1-1) na San Siru u dvoboju trećeg kola talijanske Serije A...

Kiks protiv Catanije novo je rezultatsko razočaranje za favorite talijanskog prvenstva nakon neugodnog poraza (2-0) kod novog prvoligaša Cesene prošle subote.

Sastav Massimiliana Allegrija bolje je otvorilo utakmicu, no gosti su ubrzo podigli agresivnost u igri te počeli dolaziti u prilike iz kontranapada. Nekoliko su fantastičnih promašili, ali su ipak poveli pogotkom lijevog beka Cira Capuana u 27. minuti. Pogodio je Talijan fantastično lijevom nogom padajuću loptu s preko 30 metara udaljenosti. Vratar Milana Abbiati nije uspio spriječiti najgore.

Na samom početku 'proslavio' se Fillipo Inzaghi, koji je na idealnu loptu katastrofalno reagirao i promašio iz blizine.

Gosti su nastavili napadati obezglavljenu domaću momčad, koja je mogla doživjeti pravu rezultatsku katastrofu. Ipak, Milanezi su pogotkom Filippa Inzaghija u posljednjoj minuti prvog poluvremena uspjeli izjednačiti i postaviti konačan rezultat. Genijalno je 37-godišnjem napadaču asistirao Ronaldinho fintiravši šut iskosa s lijeve strane.

Brazilac je inače ponovno bio najbolji igrač Milanove momčadi.

Allegrijevi su igrači bili dominantniji u drugom dijelu utakmice, ali to nisu uspjeli okruniti pogotkom za sva tri boda.

Iako se, zbog ozljede Pata, očekivalo da će zaigrati od prve minute, brazilski napadač Robinho odgledao je utakmicu s tribina. Trener Allegri procijenio je da je posljednje njegovo pojačanje nedovoljno spremno, tako da Robinho i dalje čeka nastup od prve minute.

Od početka je zato Allegri u igru postavio Filippa Inzaghija, pridruživši u napadu veterana Ibrahimoviću i Ronaldinhu. Talijanski je napadč bijesno napustio travnjak tijekom dvoboja prvog kola Lige prvaka protiv Auxerrea u srijedu na San Siru, u trenutku kada je shvatio da neće ući u igru iako ga je Allegri poslao na zagrijavanje.