Juventus je u 5. kolu Serie A stigao do uvjerljivog trijumfa kod kuće protiv Cagliarija 4-2, a Miloš Krasić se proslavio s tri postignuta pogotka...

'Stara dama' preboljela je neugodan poraz od Palerma doživljen u četvrtak. U 5. kolu protiv Cagliarija kao da je istrčala neka nova bolja momčad, učinkovita u napadu i ponešto bolja u obrani.

Junak susreta bio je srpski reprezentativac Miloš Krasić, igrač koji je tijekom ljetnog prijelaznog roka stigao iz CSKA Moskve. On je s tri lijepa gola dotukao goste sa Sardnije i donio Juveu vrijedna tri boda.

Juventus je poveo već u 13. minuti nakon što je Krasić opalio iz prve jednu loptu s 20-ak metara i po zemlji je smjestio u gostujuću mrežu. Matri je izjednačio u 20. minuti, no srpski nogometaš ponovo je doveo domaće u vodstvo u 34. minuti nakon što se odlučno ubacio ispred braniča i spretno zabio.

Kada je Bonucci nakon kornera postigao treći gol za Juve u 57. minuti postalo je jasno da će momčad iz Torina konačno jednu utakmicu bez uzbudljive završnice privesti kraju. Do kraja dvoboja još je Krasić stigao zabiti i treći pogodak, zahvaljujući sjajnom solo prodoru i lukavom udarcu. Matri je do kraja susreta tek uspio ublažiti poraz gostiju.

Ovim trijumfom Juventus je preskočio Cagliari na tablici i probio se do devetog mjesta, sa 7 osvojenih bodova od 15 mogućih...