Trener Osasune Jose Antonio Camacho zadovoljan je nakon što je njegov klub izveo veliki preokret na Mestalli...

Zanimljivu utakmicu 15. Primerinog kola na Mestalli odigrali su u ponedjeljak Valencia i Osasuna. Domaćin je na poluvremenu vodio s dva gola razlike, a završilo je 3-3...

Valencia je, očekivano, bolje krenula u utakmicu. Već u drugoj minuti Juan Mata mogao je dovesti domaćina u vodstvo, a samo koji trenutak kasnije Ricarda je na novu intervenciju primorao Roberto Soldado.

Na prvi gol čekalo se do 24. kada je Mata s lijeve strane ubacio do Soldada koji volejem pogađa za 1-0, a već osam minuta kasnije gužvu nakon ubačaja iz kuta najbolje koristi Marius Stankevičius. Do kraja poluvremena viđena su još dva gola. Najprije je Juanfran glavom smanjio rezultat, a potom ga na sličan način na dva razlike vratio Adruiz.

U sporijem drugom poluvremenu Osasuna je stigla do tek drugog remija sezone. Oba su ostvarili na gostovanjima na kojima niti nakon osam pokušaja ne znaju za pobjedu. Bod su potpisali Miguel Flano i Aranda, strijelac za 3-3 u 87. minuti susreta.

''To što se dogodilo u prvom poluvremenu nije bilo pošteno. Valencia je napravila malo u prvom poluvremenu, ali su otišli na odmor s dva pogotka razlike,'' izjavio je trener Osasune Jose Camaho nakon susreta pa ponosno dodao:

''Dominirali smo u drugom poluvremenu. Deset minuta prije kraja smo gubili, što nije bilo pošteno. Ali nismo se predali. Na kraju smo krenuli po pobjedu i učinili sve da zabijemo što više golova.''