Bravo Ivane

VIDEO Seviljski junak: Rakitić u 93. zabio za pobjedu!

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić donio je svojoj Sevilli veliku pobjedu u posljednjim minutama utakmice 7. kola španjolske Primere.

Sevilla je na svom Sanchez Pizjuanu ugostila posljednjeplasiranu Almeriju, koja je do 93. minute utakmice držala bod rezultatom 1:1. Međutim, tada na scenu stupa njemačko-hrvatska kombinacija Marko Marin – Ivan Rakitić, a ovaj potonji zabija svoj četvrti ovosezonski pogodak u Primeri.

Prethodno je Sevilla povela u 6. minuti prvog poluvremena kada je zabio Kevin Gameiro, no svega 17 minuta kasnije rezultat je poravnao Rodri.

21 by 21cad

Sevilla je isplivala iz zone ispadanja i popela se na čak 10. mjesto prvenstvene ljestvice s devet osvojenih bodova, što je čak 15 manje od vodećeg dvojca Barcelone i Atletico Madrida.