VIDEO Rukavica u lice Barci i Realu: Šišmiši gaze sve pred sobom!

Nogometaši Valencije učvrstili su vodstvo na ljestvici španjolskog prvenstva subotnjom pobjedom protiv Athletica na Mestalli. Bilo je 2-1 u utakmici 6. Primerinog kola...

Ono najvažnije dogodilo se u desetoj i minutama sudačke nadoknade utakmice.

Uvodno vodstvo domaćin je ostvario nakon lijepe akcije koju je probijanjem strane započeo Hernandez potom petom uposlivši Soldada čije je ubacivanje, nakon driblinga, glavom u gol pospremio Aduriz.

Mreže su mirovale sve do samog kraja utakmice u čijoj je nadoknadi izgubljenog vremena gol postigao Vicente posluživši se prije samog mata varkom. Odmah u sljedećoj akciji, krasno izvedenim slobodnim udarcem s dvadesetak metara, konačan rezultat postavio je Gabilondo. U preostalih stotinjak sekundi utakmice rezultat se mogao ponovno promijeniti i to u korist obiju momčadi, dodatan šok u završnici ipak je izostao...

Zaragozini nogometaši stigli su do trećeg remija u prvenstvu nadoknadivši s igračem manje 2-0 prednost Sportinga na svojoj La Romaredi pogocima Sinamaa iz 56. i 61. minute. Prvi su ti pogoci francuskog napadača ove sezone, a oba su u mrežu ušla nakon kontakta s okvirom gola. Dodajmo da je hrvatski nogometni reprezentativac Sportingove momčadi, Mate Bilić odigrao posljednjih dvadeset minuta utakmice. Imao je dvije prilike prometnuti se u junaka susreta, međutim, u objema je loše reagirao.

Real Sociedad je svladao Espanyol 1-0 autogolom Forlina iz 83. minute...