94. minuta, korner i...

Nogometaši Villarreala ispustili su iz ruku sigurnu pobjedu i tri boda u ogledu 15. kola španjolske Primere.

Villarreal je bio mnogo bolji, te je pogotkom Bruna u 32. minuti vodio 1:0 protiv Malage sve do sudačke nadoknade. No, u 94. minuti je Brazilac Weligton pogodio za izjednačenje i konačnih 1:1, u situaciji kad je i vratar Malage Caballero napustio svoja vrata i pohitao pomoći suigračima u protivničkom šesnaestercu.

Za Malagu je ovo bio veći peti remi tijekom osam gostujućih utakmica ove sezone.

U drugom ogledu u petak Getafe je na svom terenu, golom Pedra Leona u 79. minuti, pobijedio Levante 1:0 i tako došao do šestog mjesta na ljestvici.