Nedjeljni susret talijanske treće lige između Foggije i Gele obilježila je masovna tučnjava...

Velikom 'fightu' na travnjaku prethodio je nesportski čin igrača domaće momčadi. U Foggiji je završilo 2:2.

Oko pet minuta prije kraja utakmice 25. kola, pri rezultatu 2:1 za gostujuću Gelu, Foggijin Bartosz Salomon ležao je na travnjaku. Slijedom fair-playa gostujuća je momčad izbacila loptu izvan granica terena omogućivši liječničkoj službi da dođe do ozlijeđenog sudionika utakmice.

Ipak, domaćin je odlučio ignorirati njihov potez te je brzim izvođenjem auta iskoristio situaciju za pogodak i osvajanje jednoga boda. Gelini igrači dotrčali su do suca, a strijelac je s ostatkom domaće momčadi započeo proslavu koja je toliko razljutila goste da je krenula masovna tučnjava zbog čega je utakmica prekinuta na nekoliko minuta.