VIDEO Osramotio sebe i Arsenal: 'Žao mi je, nisam htio biti prevarant'

Walcott žali zbog odglumljenog penala protiv Leedsa...

Nogometaši Arsenala u posljednji su se moment spasili od ispadanja u 3. kolu iz FA Cupa. Naime, pogotkom u 90. minuti iz jedanaesterca Arsenal je izjednačio na 1-1 u domaćem ogled protiv drugoligaša Leedsa...

Tako će se odigrati ponovljena utakmica, ali će tom prilikom Leeds biti domaćin.

Jedanaesterac iz kojega je Arsenal izjednačio je iznudio Theo Walcott, a zanimljivo da je samo dvije minute ranije Walcott pokušao također primorati suca da dosudi jedanaesterac, makar nije bilo nikakve osnove za to.

''Ispričavam se svima zbog tog mog simuliranja. Nikada u životu, stvarno nikada nisam pokušao prevarom doći do jedanaesterca i baš sam to rekao sucu poslije ogleda,'' rekao je Walcott i nastavio:

''Pitao sam jednog igrača Leedsa bi li napravio isto kao i ja, te mi je potvrdno odgovorio. Iskreno, znam da taj potez nije korektan i zato imam potrebu pričati o tome,'' završio je krilni igrač Arsenala.