VIDEO Opet onaj stari: Kakva golčina Eduarda u slavlju Šahtara!

Nakon sjajnog pogotka Arsenalu, Dudu je u prvenstvu zabio golčinu desnom nogom!

Hrvatska nogometna reprezentacija, čini se, konačno može odahnuti. Eduardo da Silva dokazao je da se vraća starim navikama, onima koje mu idu najbolje - zabijanju golova. I to kakvih! Nakon fantastičnog pobjedničkog gola Arsenalu u Ligi prvaka Dudu nije stao, danas je Šahtar slavio na gostovanju kod Kryvbasa 2:0 a 'Rudari' su poveli prekrasnim pogotkom našeg reprezentativca u 45. minuti.

Eduardo je s vrha šesnaesterca dočekao jednu 'visoku' loptu te je iz prve raspalio desnom nogom pod gredu domaćeg vratara. Konačnih 2:0 postavio je Jadson u 89. minuti. Eduardu je ovo četvrti pogodak u ukrajinskoj Superligi, dok je ukupno sedmi otkad je u kolovozu došao iz Arsenala.