VIDEO Oduševljeni Redknapp: Kranjčar je zaslužio zabiti za pobjedu!

Menadžer Tottenhama Harry Redknapp silno je nahvalio Niku Kranjčara, igrača kojeg je ove sezone najčešće ignorirao prilikom sastavljanja momčadi...

szólj hozzá: To2-1Bo[matchhighlight.com]

Redknapp je Kranjčara poslao u igru u 78. minuti ogleda Tottenhama i Boltona u sklopu 26. kola Premiershipa, pri rezultatu 1-1. Bio je to tek šesti nastup Kranjčara ove sezone u prvenstvu. Niti jednom u tih šest utakmica nije igrao od početka do kraja. No, i tih 15-tak minuta je Kranjčaru bilo dovoljno da genijalnim potezom osigura svojoj momčadi sva tri boda. U drugoj minuti sudačke nadoknade se lažnjakom oslobodio jednog čuvara, a onda je izvrsnim udarcem lijevom nogom s 20-tak metara poentirao i razgalio White Hart Lane. Dakako, i svog trenera...

>> VIDEO: Fantastičan pogodak Kranjčara za pobjedu Spursa!

''Iako nije bio u prvom planu ove sezone, Kranjčar je cijelo vrijeme pokazivao kakav je profesionalac. Nastavio je naporno raditi i zauzeo vrlo dobar, ispravan stav. Uvijek je i po završetku treninga nastavljao vježbati, odrađivao trkačke dionice i šutiranje na gol. On nije jedan od onih koji će bacati ručnike i pljuvati u dudu-varalicu kada nije u prvoj momčadi, baš suprotno! Danas je ušao u igru i demonstrirao fantastičnu sposobnost zabijanja odlučujućeg gola, iako nije dugo igrao. Niko je to zaslužio!'', komentirao je Redknapp.