VIDEO Očaj Juventusa: Tone sve dublje, navijači gube nadu!

Nogometaši Juventusa zabilježili su novi poraz u 23. kolu talijanske Serie A...

Stara dama u novoj godini igra katastrofalno i postiže jednako katastrofalne rezultate. Ništa bolje Juve nije prošao ni na teškom gostovanju u Palermu. Kao i u prošlom kolu protiv Udinesea, poražen je rezultatom 2:1.

Domaći su već na samom početku došli do velike prednosti. Prvo je Miccoli odlično pogodio u bliži kut nakon perfektno izvedene kontre u 7. minuti, da bi Migliaccio u 20. minuti pogodio glavom nakon kornera. Marschisio je tek uspio smanjiti, ali za potpuni preokret Juve nije imao snage.

Jednaki debakl doživjela je Roma. Kod kuće protiv posljednjeplasirane Brescije napadala je i napadala. Borriello je pospremio jednu loptu u mrežu u 59. minuti i svi su misli da je gotovo. No, onda je Eder izjednačio, gosti su se vratili u svoj bunker i uzeli bod usred Rima.

Bila je ovo loša večer i za drugoplasirani Napoli koji je stradao kod Cheiva. Moscardelli i Sardo dotukli su goste i dokazali da je vodećem Milanu zapravo Inter jedina ozbiljna prijetnja.

Na ljestvici Serie A Rossoneri imaju pet bodova prednosti ispred Napolija i sedam ispred Lazija. Inter zaostaje čak 10, ali ima dvije utakmice manje i može se vratiti u igru za naslov...