Nogometaši Flamenga slavili su 1-0, golom Deivida, sastav Resende u nedjelju te time došli do sedme uzastopne pobjede u Carioca prvenstvu (prvenstvo savezne države Rio de Janeiro)...

Ronaldinho, koji je svoju treću utakmicu za Flamengo igrao do 85. minute, se nije upisao na listu strijelaca. Njegovoj momčadi sada slijedi polufinale Guanbara Cupa protiv Botafoga. U drugom ogledu turnira u Riju sastaju se Fluminense i Boavista.

Spomenimo i rezultatski beznačajnu, u kontekstu plasmana među posljednja četiri, ali iznimno visoku 9-0 pobjedu Vasca nad Americom.

U Paulista prvenstvu (prvenstvo savezne države Sao Paulo) vratar Rogerio Ceni je golom, 98. u karijeri, pomogao Sao Paulu izboriti 3-2 pobjedu protiv Portuegese, dok su Corinthians i Paulista odigrali 0-0. Ceniju (37) Međunarodna nogometna federacija (FIFA) broji 96 umjesto 98 pogodaka, a posljednjeg je zabio iz slobodnog udarca u 39. minuti na Caninde stadionu.

Palmeiras trenera Luiza Felipea Scolarija zadržao je vodeću poziciju minimalnom 1-0 pobjedom ostvarenom u ogledu protiv Americane.