VIDEO Kiks: Gol mašina Eto'o jedva spasio bod Interu

Nakon poraza od Tottenhama u Ligi prvaka (3-1) europski nogometni prvak Inter zadobio je novi težak udarac. Na svome San Siru odigrao sje tek 1-1 protiv Brescije u 10. kolu Serije A...

Da stvar bude gora za momčad Rafaela Beniteza, Brescia je prije ovoga kola imala pet prvenstvenih poraza u nizu, no i s takvom je formom uspjela napraviti štetu “nerazzurrima” koji čak i mogu biti sretni s osvojenim bodom budući da su gosti vodili veći dio utakmice.

U 14. minuti je Simone Dallamano izveo slobodan udarac sa svoje polovice terena, dugom je loptom pronašao Andreu Caracciola koji se riješio Waltera Samuela i zabio za senzacionalno vodstvo. Inter je bod osigurao tek u 72. minuti iz jedanaesterca koji je uspješno izveo Samuel Eto'o. Kamerunac je sam izborio udarac s bijele točke nakon što ga je u kaznenom prostoru srušio Jonathan Zebina.

Inter je nastavio napadati do kraja dvoboja, najbolju je priliku pritom u petoj minuti sudačke nadoknade imao Diego Milito, ali rezultat se nije mijenjao.

U drugoj utakmici subotnjeg programa Bologna je u samo dvije minute srušila Lecce (2-0). Pogotke su u 84., odnosno 85. minuti postigli Marco di Vaio i Henry Gimenez.