Vratio se Kaka

VIDEO Subota je ponudila i ovaj biser: Kelava nije mogao ništa!

Nogometaši Milana su unatoč velikom broju ozlijeđenih igrača uspjeli pobijediti Udinese (1:0) na svome San Siru u utakmici 8. kola talijanske Serie A.

Trener Rossonera Massimiliano Allegri nije mogao računati na ozlijeđene Marija Balotellija, Stephana El Shaarawyja, Giampaola Pazzinija, Danielea Boneru, Mattiju De Sciglija i vratara Christiana Abbiatija, kao ni na suspendirane Philippea Mexesa i Nigela de Jonga. Izveo je stoga na teren prilično šarenu postavu u kojoj je na vratima debitirao 21-godišnji Brazilac Gabriel.

Pobjedu Milanu osigurao je slovenski veznjak Valter Birsa koji je, nakon kontranapada i asistencije Robinha, u 22. minuti svladao našeg Ivana Kelavu.

Dodajmo još da je u 77. minuti u igru ušao oporavljeni Brazilac Kaka koji je tako zaigrao u Milanovom dresu na San Siru prvi put nakon svibnja 2009. godine.

U gostujućem sastavu u igru nije ulazio naš Igor Bubnjić.