Prvi je put ove sezone Ivan Klasnić zabio za Bolton u utakmici Premierlige. Pogotkom u sudačkoj nadoknadi donio je svojoj momčadi pobjedu protiv Stokea (2-1) i zaslužio divljenje svoga trenera Owena Coylea...

'Znamo kakve kvalitete Ivan posjeduje, a danas je zabio gol najvišeg kalibra. Morao je biti strpljiv ove sezone zbog sjajne forme Johana Elmandera i Kevina Daviesa, ali danas je pokazao svoju kvalitetu', kazao je Coyle koji je povremenog hrvatskog reprezentativca uveo u igru u 79. minuti.

Klasnić je zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade, da bi nakon toga u nevjerojatnom raspletu uspio dobiti dva žuta kartona. Najprije zbog svađe s Deanom Whiteheadom, a potom i zbog navodnog udaranja Roberta Hutha laktom. Coyle smatra da njegov napadač nije zaslužio isključenje.

'U Ivanovom potezu nije bilo apsolutno nikakve namjere. Bio je to vrlo strogo dodijeljeni drugi žuti karton, mislim da je sudac pogriješio.'

Dodajmo da je Boltonu ovo bila druga pobjeda u sezoni, a uz pet remija i jedan poraz, Wanderersi nakon nepotpunog osmog kola drže sedmo mjesto.