VIDEO Ferguson bijesan: Ne mogu vjerovati, uzeli su nam pobjedu!

U utakmici 20. kola engleskog Premiershipa Manchester United je na gostovanju kod Birminghama odigrao neodlučeno 1-1, makar su ih milimetri dijelili do nova tri boda...

Naime, u 90. minuti je Lee Bowyer izjednačio na 1-1 za domaćina, te je time taj klub dokazao kako je jedan od najžilavijih domaćina u ligi. Naime, Birmingham kao domaćin ima tri pobjede, pet remija i samo jedan poraz, a na svom su stadionu primili tek sedam pogodaka.

No, poslije tog ogleda grmio je trener Uniteda Alex Ferguson koncentriravši se na situaciju u 90. minuti kada je Birmingham izjednačio. Ferguson optužuje suca da nije vidio niti prekršaj Žigića u skoku nad Rijom Ferdinandom, kao niti igranje rukom Žigića. Inače, srpski nogometaš je spustio loptu Bowyeru, strijelcu za 1-1.

''Brutalno je ovo. Grubo smo prevareni i oduzeta nam je pobjeda za koju smo žestoko radili'', govorio je Fergsuon poslije ogleda i nastavio:

''Ne mogu vjerovati da nije suđeno igranje rukom. Bilo je očigledno. Poigravanje je ovo sudbinama koje ne mogu prihvatiti. Svojim dečkima mogu samo stisnuti ruku. Jako su radili u svakoj minuti ogleda. Imali smo vodstvo i trebali pobijediti, ali onda je uslijedilo grubo prizemljenje za nas.''

Manchester United i Manchester City su vodeće momčadi lige sa 38 bodova, ali je United u daleko boljoj poziciji jer ima čak dvije utakmice manje.