BH reprezentativac Edin Džeko donio je Cityju ponovljenu utakmicu protiv Notts Countyja...

Edin Džeko zabio je svoj prvi gol za Manchester City na gostovanju kod trećeligaša Notts Countyja, sastava 43-godišnjeg menadžera Paula Incea, bivšeg engleskog reprezentativca koji je u karijeri, između ostalih, igrao za Manchester United, Inter i Liverpool. Utakmica je završila rezultatom 1-1, pa će tek ponovljeni dvoboj u Manchesteru riješiti pitanje pobjednika.

Džeko je poentirao u 79. minuti, čime je spasio svoju momčad velike blamaže. Zabio je lijevom nogom iz blizine nakon odličnog ubacivanja Richardsa sa desne strane. Domaćini su poveli golom Neala Bishopa u 59. minuti.

Stoke je u gostima svladao Wolverhampton 1-0, pogotkom Roberta Hutha u 80. minuti. Nenad Milijaš u drugoj minuti sudačke nadoknade nije zabio penal za izjednačenje.

Nigerijac Victor Obinna zabio je sva tri gola za svoj West Ham koji je kao domaćin svladao Nottingham Forest s 3-2.