VIDEO Beckham kao nekada: Pogledajte golčinu iz slobodnjaka!

U 27. kolu američke MLS lige pogodak je postigao engleski nogometaš, 35-godišnji David Beckham. Po suparnika je bio koban, dakako, iz slobodnog udarca...

Njegov Los Angeles Galaxy je na gostovanju pobijedio Chivas 2-1, te je momčad sa zapadne obale sada na prvom mjestu svoje konferencije uz dva boda više od drugoplasiranog Real Salt Lakea.

Beckham je u 39. minuti namjestio loptu na dvadesetak metara, te je nemoćnim učinio suparničkog vratara Thorntona. Time je povećao prednost svoje momčadi na 2-0.

Nakon teške ozljede Ahilove tetive, koja ga je od nogometa odvojila na šest mjeseci, ovo je bila druga utakmica kako je Beckham bio u sastavu od prve minute, a četvrti nastup uopće. Isto tako, ovo mu je bio prvi pogodak nakon povratka, ali i prvi u dresu Galaxyja nakon 9. rujna prošle godine kada je zabio Torontu. Beckham je, inače, zamijenjen u 63. minuti ogleda.

Prvi je pogodak za Los Angeles Galaxy u 23. minuti postigao Edson Buddle, te je time postao prvi igrač u MLS povijesti koji je dao 40 ili više golova za dvije različite momčadi. Prije Los Angeles Galaxyja to je učinio u dresu Columbusa.