Vrsaljko ni na klupi

Verona prekinula crni niz, Lazio u 93. do slavlja u golijadi

U 31. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Hellas Verona je na domaćem travnjaku savladala Genou s 3:0.

Na taj je način veronski sastav prekinuo crni niz od četiri uzastopna ligaška poraza. U pet posljednjih kola osvojili su jedan bod ne postigavši pritom niti jedan gol, a sada su slavili dvama golovima Luce Tonija i jednim Marca Donadela usprkos činjenici da su od 45. minute igrali bez isključenog Michelangela Albertazzija. Šime Vrsaljka nije bilo u sastavu Genoe.

Torino je na domaćem travnjaku savladao Cagliari 2:1 golovima Omara El Kaddourija i Alessija Cercija, dok je na rimskom Olimpcu Lazio slavio protiv Parme 3:2 golom Antonija Candreve u trećoj minuti sudačke nadoknade. Dva je puta Lazio vodio, golovima Senada Lulića i Miroslava Klosea, ali se Parma vraćala preko Jonathana Biabianyja i autogolom Michaela Cianija, da bi duboko u sudačkoj nadoknadi Candreva zakucao loptu od grede.

Bodove su podijelili Sampdoria i Fiorentina u Genovi odigravši utakmicu bez golova, a večeras na San Paolu derbi kola igraju Napoli i Juventus.

Serie A, 31. kolo:

Hellas Verona - Genoa 3:0 (Donadel 35, Toni 88, 90+4)

Lazio - Parma 3:2 (Lulić 15, Klose 67, Candreva 90+3 / Biabiany 26, Ciani 81-ag)

Sampdoria - Fiorentina 0:0

Torino - Cagliari 2:1 (El Kaddouri 45, Cerci 71 / Nene 78)

Sassuolo - Roma 0:2 (Destro 16, Bastos 90+6)