Svaka čast

Veliki povratak sjajnog Hrvata nakon operacije: Zabio gol i asistirao!

Hrvatski reprezentativac na najbolji se mogući način vratio nakon operacije koljena...

Mladen Petrić odlično je odradio prvu utakmicu nakon stanke zbog operacije koljena. U pobjedi 4:0 u prijateljskoj utakmici s Groningenom, hrvatski je reprezentativac postigao pogodak u 61. minuti za 3:0, a samo minutu ranije asistirao je Sonu za pogodak. Petrić je izišao iz igre u 65. minuti.

"Zadovoljan sam kako je momčad odigrala i sretan što sam bez problema izdržao napore u prvoj utakmici nakon operacije. Jedva čekam da počne liga i nadam se da ću biti u top-formi kako bih pomogao HSV-u već u početku nove sezone," kazao je nkon utakmice hrvatski napadač.

Još je jedan hrvatski reprezentativac bio u akciji. Josip Šimunić odigrao je drugo poluvrijeme u pobjedi njegova Hoffenheima nad Racingom 3:2.