Sedma pobjeda

Važna pobjeda Bilićeva Besiktasa pred veliki derbi s Fenerom!

Nogometaši Beşiktaşa, koje trenira bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, kao domaćini su na stadionu Kasimpaşe pobijedili Konyaspor s 3-1 u dvoboju 12. kola turskog prvenstva…

Sedma je to pobjeda za Bilićevu momčad koja je time skočila na treće mjesto. Od vodećeg Fenerbahçea ima sedam bodova manje.

Utakmica protiv Konyaspora je bila nakratko prekinuta zbog nestanka struje na stadionu, ali to nije omelo igrače Beşiktaşa koji su glavninu posla obavili u prvom poluvremenu kada su postigli sva tri gola. Olcay Şahan je zabio za vodstvo Bilićeva sastava u 26. minuti, pet minuta kasnije je prednost povećao Hugo Almeida, a pogodak za 3-0 je postigao Oguzhan Özyakup četiri minute prije odmora. Selim Ay je u 49. minuti smanjio zaostatak, ali bilo je to sve što su gosti napravili.

U sljedećem kolu Beşiktaş igra veliki istanbulski derbi protiv vodećeg Fenera. (TS)