Zlatan Ibrahimović zabio je fantastičan pogodak protiv Leccea u 20. kolu Serie A, ali dvoboj je završio 1:1...

Milan je upao u mini krizu. Nakon 4:4 remija kod kuće protiv Udinesea, vodeća momčad Serie A ponovo je ispustila bodove, ovaj put na gostovanju kod Leccea.

Takav razvoj događaja nije se dao predvidjeti, pogotovo nakon što je Ibrahimović u 49. minuti dobio dugu loptu od Neste, pa pokriven s dva braniča uspio fenomenalnim udarcem matirati Rosatija.  Bio je to još jedan od senzacionalnih pogodaka švedskog reprezentativnog napadača koji otkad je došao u Milan možemo reći da se preporodio.

No, domaća momčad nije se predavala i dočekala je svoj trenutak. U 82. minuti Oliveira je zabio za 1:1 nakon korner i Lecce je tako otkinuo važne bodove Rossonerima.

Milanova prednost na vrhu tako se istopila na samo osam bodova ispred Intera, uz čak dvije utakmice više. Četiri boda zaostaju Napoli i Lazio.