Primili gol nakon 743 minute

Torino zaustavio čudesnu seriju Rome: 'Vučica' ispustila prve bodove!

Na gostovanju kod Torina u sklopu 11. kola Serije A nogometaši Rome odigrali su 1-1 i tako pokvarili do tog trenutka stopostotni učinak...

Roma je do ove utakmice imala 10 pobjeda iz isto toliko utakmica i gol razliku 24-1.

I protiv Torina je rimski sastav bio u pobjedničkoj situaciji budući su vodili 1-0 golom Kevina Strootmana iz 28. minute. Kod gola mu je lijepo asistirao Miralem Pjanić, a Strootman je iskosa s lijeve strane s nekih 7, 8 metara pronašao put do mreže.

Torino je uspio izjednačiti u 63. minuti. Strijelac je bio Alessio Cerci, ali je zapravo najveći dio posla obavio Riccardo Meggiorini koji mu je asistirao unutar peterca. Bio je to za Romu prvi primljeni gol u Seriji A nakon nevjerojatne 743 minute, kao i tek drugi ukupno ove sezone.

Tin Jedvaj odgledao je čitavi susret s klupe za Romine pričuve.

Na ligaškoj ljestvici Roma i dalje vodi, a ispred prvih pratitelja Napolija i Juventusa sada ima tri boda prednosti.

Serie A, 11. kolo:

Torino - Roma 1-1 (Cerci 63 / Strootman 28)

Livorno - Atalanta 1-0 (Betanin 11)

Hellas Verona - Cagliari 2-1 (Toni 8, Janković 57)

Lazio - Genoa 0-2 (Jucka 60, Gilardino 72-11m)

Sampdoria - Sassuolo 3-4 (Pozzi 19, Eder 65, De Silvestri 81 / Berardi 49, 52-11m, 88-11m, Flores 63)

Udinese - Inter 0-3 (Palacio 25, Ranocchia 30, Alvarez 90+1)