Nada se kiksu rivala

'Teško ćemo osvojiti naslov, a nije mi jasno zašto smo bili loši'

Nakon domaćeg remija protiv Sunderlanda 3-3, menadžer nogometaša Manchester Cityja Roberto Mancini priznao je kako im je put do naslova sada dosta otežan...

S obzirom da su i bod spašavali dvama pogocima u završnici utakmice Mancini može biti i zadovoljan što njegova momčad u prvoj utakmici premierligaške sezone u kojoj na svom Etihadu nije slavila, nije doživjela i poraz od Sunderlanda.

''Bit će vrlo teško nakon ovog rezultata osvojiti naslov prvaka. Vidjet ćemo što će se dogoditi u ponedjeljak (Manchester United gostuje kod Blackburna op.a.), a nakon toga imamo još sedam utakmica da poništimo prednost Uniteda. Bilo bi dobro kada bi do derbija s Manchester Unitedom bili na dva boda minusa. Mislim da bi i naši veliki rivali mogli načiniti koju pogrešku'', nada se Mancini koji se potom osvrnuo na samo utakmicu protiv Sunderlanda.

''Krajnji je rezultat realan. Sretan sam zbog igre samo u zadnjih 10 minuta, a nije mi jasno zašto nismo bili takvi i ostalih 80 u kojima smo bili vrlo loši. Normalno je da u ovoj fazi sezone igrači osjećaju umor, ali ako su zadnjih 10 do 15 minuta mogli igrati u onako visokom ritmu, ne razumijem kako to nisu bili u stanju i u 15 minute prije toga. Mi smo na svom terenu primili čak tri gola i to je vrlo neobično. Ova će nam utakmica zasigurno narušiti samopouzdanje. Nadam se da će United u ponedjeljak remizirati kako bi zaostatak bio tri boda, a to bi i malo podignulo moju momčad'', zaključio je Mancini. (TS)