Sve bolji: Perišić strijelac za Brugge u derbiju

Svoj četrnaesti pogodak sezone postigao je Ivan Perišić, hrvatski ofenzivni veznjak Club Bruggea. Zabio je u remiju 2-2 svoje momčadi na gostovanju kod Standarda iz Liegea u ogledu 28. kola belgijskog nogometnog prvenstva...

Razloga za biti potišten nakon susreta imaju igrači gostujuće momčadi koji su do 86. minute ogleda imali prednost od dva gola razlike ostvarenu preko Ivana Perišića (68.), trećeg topnika Jupiler lige, i Josepha Akpale (75.). Perišić je kod svojeg pogotka iskoristio situaciju dok se domaći branič momčadi Laurent Ciman prepirao sa sucem, pa mu nije bilo teško neometanom proći uz Stevena Defoura i svladati Srđana Blažića.

Ipak, za bod domaćina pobrinuli su se Mohammed Tchite i Mehdi Carcela koji je konačan rezultat postavio u drugoj minuti sudačkog produljenja utakmice.

Jupiler liga, 28. kolo, nedjelja:

Standard Liege - Club Brugge 2-2 (Tchite 86, Carcela 90+2 / Perišić 68, Akpala 75)