Pogledajte video

Sudar divova: Golijada PSG-a i Barce, golovi Ibre i Messija!

Prijateljsku utakmicu punu golova imali su priliku gledati gledatelji na Parku prinčeva u subotu navečer. U njoj su snage odmjerili domaćin PSG i Barcelona...

Na kraju je slavio katalonski sastav 4-1 nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, a poslije regularnih 90 minuta rezultat je bio 2-2.

Rafinha je doveo Barcelonu u vodstvo u 6. minuti, a prednost španjolskog doprvaka je povećao najbolji svjetski nogometaš Lionel Messi u 56. iz jedanaesterca koji je prethodno skrivio Mamadou Sakho prekršajem na Alexisu Sanchezu.

Četiri minute kasnije dosuđen je novi jedanaesterac, ovoga puta za PSG, a prekršaj za najstrožu kaznu napravio je Montoya nad Lavezzijem. Strijelac s bijele točke za pariški sastav bio je Zlatan Ibrahimović. Konačnih 2-2 u regularnom dijelu postavio je u 82. minuti Zoumana Camara glavom nakon asistencije Javiera Pastorea.

Po završetku susreta odmah se pristupilo jedanaestercima, a ondje su Katalonci bili uspješniji. (TS)

Prijateljske utakmice:

PSG - Barcelona 2-2, 1-4 na penale (Ibrahimović 60-11m, Camara 82 / Rafinha 6, Messi 54-11m)