'Redsi' gaze

Suarez se vratio u velikom stilu: Zabio dva gola i posvetio ih sinu!

Urugvajski napadač Liverpoola Luis Suarez zabio je dva gola Sunderlandu na Stadionu svjetla u 3-1 gostujućem trijumfu "redsa" u sklopu 6. kola engleskog nogometnog prvenstva...

Suarez je sredinom tjedna u Liga kupu protiv Manchester Uniteda odigrao svoju povratničku utakmicu nakon odslužene kazne od 10 utakmica suspenzije zbog griženja ruke Branislava Ivanovića, a bila mu je ovo povratnička premierligaška utakmica.

Poveo je Liverpool u 28. minuti preko Daniela Sturridgea, koji je rukom umjesto glavom pospremio ubacivanje Stevena Gerrarda, ali gol je svejedno priznat nakon što su suci previdjeli tu činjenicu.

Na 2-0 povisio je Suarez u 36. minuti iskoristivši Sturridgeovo dodavanje na drugoj vratnici. Početkom drugog poluvremena nadu "crnim mačkama" vratio je Emanuele Giaccherini, ali točku na i postavio je Suarez svojim drugim golom u 89. minuti, ponovo na dodavanje Sturridgea.

SLI by sr54r

Kontroverzni urugvajski napadač je golove posvetio svom novorođenom sinu Benjaminu, a Liverpool se pobjedom primaknuo vodećem Arsenalu na samo dva boda zaostatka.

U drugom odigranom susretu dana Norwich je slavio na gostovanju kod Stokea 1-0 golom Jonathana Howsona. (TS)