Stručnjaci ga cijene: Modrić ponovo najbolje ocijenjeni kod Spursa!

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić zaslužio je sjajne ocjene za svoju igru u 23. kolu Premiershipa protiv Manchester Uniteda...

Susret igran na White Hart Laneu završio je bez pobjednika 0-0, a Modrić je za 90 minuta provedenih u igri od strane Sky Sportsa i Goal.coma zaslužio identičnu osmicu, čime je zaslužio epitet najboljeg igrača Spursa.

"Dirigent orkestra Spursa bio je najbolji igrač na travnjaku u prvom poluvremenu držeći goste na stražnjoj nozi svojim sjajnim dodirom i distribucijom. Nakon predaha bio je tiši, ali je konstantno držao goste budnima", stoji u komentaru Modrićeve igre na Goal.comu.

"Jedna od žila kucavica sjajnog veznog reda", opis je Modrićevog doprinosa na Sky Sportsu.

Kažimo da je uz Modrića osmicu za svoju igru od Sky Sportsa dobio još samo Nemanja Vidić, dok je srpski branič Uniteda od Goal.coma valoriziran s 8.5, čime je ujedno i zaslužio epitet igrača utakmice.

Oba trenera zadovoljna nakon derbija

''Bila je to tvrda utakmica. Oni nisu stvorili puno prilika, a mi smo bili prilično neoprezni kad smo imali loptu u posjedu. Stoga mislim da je ovaj bod za nas pristojan. Naši braniči bili su posebno dobri, ali u napadu nam je nedostajalo kvalitetno dodavanje,'' rekao je menadžer Manchester Uniteda Sir Alex Ferguson.

''Obje momčadi dobro su se branile. Dominirali su centralni braniči, a Gallas i Dawson su odradili sjajan posao za nas. Mislim da smo mi bili bliže pobjedi i ako je neka momčad trebala pobijediti, onda smo to trebali biti mi. Međutim nismo uspjeli stvoriti puno čistih prilika. Mislim da svatko tko uzme bodove Manchester Unitedu može reći da je odigrao dobro. Nitko ih ove sezone nije pobijedio i možda niti neće. Mislim da će im biti jako teško ne izgubiti do kraja, ali nije nemoguće. Pokušali smo doći do pobjede, posebice smo prijetili u zadnjih 15 minuta, ali bilo ih je teško otvoriti,'' izjavio je Tottenhamov menadžer Harry Redknapp nakon susreta.