Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Šahtar iza Juvea

Srna: Želimo u četvrtfinale, koga god izvukli

Nogometaši Šahtara nisu uspjeli zadržati prvo mjesto u skupini E Lige prvaka.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Izgubili su na svojoj Donbass Areni s 0:1 od Juventusa, ali Rudari su od ranije bili sigurni u osmini finala Lige prvaka.

Tri vijesti o kojima se priča divider Braća Sinković Šokirani su Braća Sinković objavila fotografiju ručka koji su im poslužili nakon utrke: "To? 25 eura?" Cristiano Ronaldo oglasio se Ronaldo objavio fotografiju sa sinom, no svi su primijetili jedan detalj, morao je sve pojasniti Lirim Kastrati sada žali Šokantna ispovijest bivše zvijezde Dinama: "Nogomet me nije zanimao. Na Maksimiru su mi rekli…"

"To je nogomet. Oni su nam zabili autogolom, mi smo promašili mnoge šanse. Takva se utakmica mogla očekivati kada se sastanu dvije jake momčadi kao mi i Juventus. Oni su dobra momčad, bili su odlični večeras", rekao je poslije utakmice Darijo Srna.

Kapetan Šahtara i hrvatske reprezentacije tvrdi kako je osnovni cilj ispunjen: "Minimum je bio da se plasiramo u osminu finala i u tome smo uspjeli, to je uspjeh jer je skupina bila izuzetno jaka. Međutim, i mi smo jaki, pa želimo u četvrtfinale bez obzira koga izvukli", kazao je Srna, oduševljen učinkom svog kluba u polusezoni.

"Uspješno smo sve obavili, i prvenstvo i Ligu prvaka, bez obzira na ovaj poraz. Stalno rastemo, igramo dobar nogomet. Zadovoljni smo", završio je Srna. (TS)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite GOL.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍