Mogli su ih napuniti

Spursi se vratili u borbu za vrh: Veza Lennon - Bale slomila novog prvoligaša

Nogometaši Tottenhama lako su došli u nedjelju do šeste prvenstvene pobjede. Na svom su White Hart Laneu, u utakmici 10. kola, pobijedili novog prvoligaša Queens Park Rangers s 3-1...

Može se reći da je veza Lennon - Bale bila kobna za goste, jer je prvi dva puta asistirao potonjem za pogotke. Takvom akcijom je u 20. minuti postignut prvi pogodak, a isti su igrači bili autori gola u 72. minuti kojim je sve bilo zgotovljeno.

Između toga su se još u strijelce upisali Rafael van der Vaart s jedne, odnosno, Jay Bothroyd s druge strane. Tottenham je bio mnogo bolja momčad i domaćin je mogao daleko žešće napuniti suparničku mrežu. No, prije svega se pred suparničkim vratarem ispromašivao Adebayor.

szólj hozzá: Tottenham 3-1 Queens Park

Od hrvatskih nogometaša je nastupao Luka Modrić svih 90 minuta u dresu Tottenhama, dok su Vedran Ćorluka i Niko Kranjčar bili izvan pogona.

Premiership, 10. kolo:

Tottenham - Queens Park Rangers 3-1 (Bale 20, 72, Van der Vaart 33 / Bothroyd 62)