Golčina, koreografija...

Spektakularni kadrovi: Rumunjski derbi dao je - SVE

Nedjelja navečer u Bukureštu bila je rezervirana za utakmicu Dinamo Bukurešt - Steaua.

Najveći rumunjski derbi u potpunosti je opravdao očekivanja. Štoviše, možemo slobodno reći da ih je i nadmašio.

Počelo je s prekrasnom koreografijom navijača Dinama posvećenoj dvama klupskim legendama, a nakon nepunih pet minuta igre pao je fenomenalan pogodak kojeg je isporučio Steauin lijevi bek Latovlevici.

Naelektriziranu atmosferu dodatno su začinili navijači koji su se nekoliko minuta obračunavali na, trgajući pritom stolice s Arene Nationala, prije nego je na tribinu uletjela policija i smirila strasti.

Dodajmo kako je utakmica završila pobjedom Steaue 2:1 (autogolom Faija u 38. minuti povećali su prednost, a sredinom nastavka Rotariu je postavio konačan rezultat).