breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"
Novi 'kiks' PSV-a

Ovo je najbolji pogodak vikenda: Majstorija Dinamova 'krvnika'!

Od suparnika zagrebačkog Dinama u skupini Europa lige ovog su vikenda slavili nogometaši Ludogoreca i Čornomoreca, dok su poraženi igrači PSV-a...

Protiv Nizozemaca je Dinamo odigrao posljednji meč (0-0 na Maksimiru), a PSV će biti i idući suparnik hrvatskog prvaka u Eindhovenu. U 11. kolu nizozemske Eredivisije PSV je poražen kod Rode 2-1 makar je vodio već od 9. minute pogotkom Slovenca Tima Matavža. Za PSV je ovo bio već treći gostujući poraz sezone i nalazi se na četvrtom mjestu ljestvice (ipak samo bod manje od vodećeg trojca).

Slovenski nogometaš Roman Bezjak bio je junak pobjede Ludogoreca u 14. kolu bugarskog prvenstva. Ludogorec je doma slavio protiv Ljubimeca 5-1, a Bezjak je četiri pogotka postigao u drugom dijelu. Prvi gol za Ludogorec je potpisao Hernandez.

Recimo i da je Čornomorec u 14. kolu ukrajinske Premierlige svladao s 2-1 Hoverlu na domaćem terenu, te se i dalje drži prvi vrhu ljestvice (četvrto mjesto). Oba je pogotka Čornomorec postigao u prvom dijelu: Bjelokoščanin Franck Dje Djedje u 32. i Aleksej Antonov u 38. minuti. Recimo da je pogodak Dje Djedjea bio spektakularan, s obzirom da je postignut "šakricama" nakon što si je sam prsima podigao loptu u zrak uoči udarca. (TS)